LMZ.cz » Zájezdy podle ceny

Zájezdy podle cenyCena zájezdů do 4 999 Kč

V této cenové hranici jsou zájezdy většinou pouze po České republice. Pokud se vám někdy povede nalézt v této kategorii zahraniční zájezd, tak se připravte na to, že vaše levná dovolená nebude obsahovat dopravu a stravu. Dopravit se na místo musíte sami autem, vlakem nebo autobusovou dopravou, kterou si sami seženete. Jídlo si můžete zabalit sebou k oblečení, ale pohodlnější určitě bude, když si potraviny koupíte na místě. Vyberte si zájezd do 4 999 Kč a ušetřete.

Cena zájezdů od 5 000 Kč až do 9 999 Kč

Levný zájezd k moři autobusem s polopenzí zakoupíte v této cenové relaci. Pokud budete mít štěstí a dovolenou budete vybírat před sezónou nebo po sezóně, tak v této ceně seženete i letecký zájezd s polopenzí. Last minute zájezdy v ceně do 9 999 Kč jsou velice oblíbené a zákazníci v této kategorii svůj levný zájezd vybírají velice často. Objednejte si zájezd do 9 999 Kč.

Cena zájezdů od 10 000 Kč až do 14 999 Kč

Jestliže chcete dovolenou na hezkém a klidném místě s dostatkem jídla na celý týden v rozumné ceně, tak je tato kategorie pro vás. Za tuto cenu budete dovolenou trávit v hotelu nižší kategorie nebo apartmánu. Vyberte si zájezd do 14 999 Kč.

Cena zájezdů od 15 000 Kč až do 19 999 Kč

Pokud patříte mezi náročnější turisty a máte rádi kvalitní ubytování v hotelu vyšší kategorie, ve kterém vám budou každý den servírovat polopenzi, tak vyberte svůj mast minute zájezd v této kategorii. Volte zájezd do 19 999 Kč.

Cena zájezdů nad 20 000 Kč

Luxusní dovolená v hotelu nejvyšší třídy s plnou penzí je snem každého cestovatele. Na místo své dovolené přiletíte letadlem. Každý, ale nemá finanční prostředky na to, aby mohl prožít luxusní dovolenou tohoto formátu. Pokud o takovéto dovolené sníte a nemáte finanční prostředky, tak vám můžeme doporučit dovolenou jeden rok vynechat a za rok prožít dovolenou vašich snů. Objednejte si luxusní zájezd nad 20 000 Kč.