LMZ.cz » Partneři

Partnerské webové stránkyLETENKY.lmz.cz

Web, na kterém se dozvíte nejdůležitější informace o letenkách, leteckých společnostech a také jak a kde si na internetu zarezervovat letenku do celého světa. Přehled nízkonákladových společností vám pomůže, u kteréch společnosti zakoupit opravdu ty nejlevnější letenky.

iNORSKO.info

Velmi obsáhlá webová prezentace o Norsku, na které naleznete všechny nejdůležitější informace z Norska. Společně se zajímavostmi na vás čekají kvalitní fotografie a nabídka zájezdů do Norska. Norsko je oblíbenou zemí na severu Evropy.

OstrovMallorca.cz

Mallorca nabídne poněkud dražší, ale né nedostupnou dovolenou. Luxusní hotely, nepřeplněné pláže, perly, ale také i české turisty na Mallorce potkáte. Ostrov Mallorca je nejlépe dostupný letecky, z České republiky na ostov létá především letecká společnost Travel Service.

Mesto-Tabor.cz

Tábor je město v jížních čechách, které má bohatou historii. Na informačních webových stránkách se dozvíte zajímavosti z města Tábor.

Pobyty v lázních v České republice na Slovensku či v Maďarsku. Pojeďte si užít prodloužený víkend v lázních, relaxační balíčky či seniorské pobyty.