LMZ.cz » Novinky » Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomeneteŽijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Díky zájezdům Last minute pro vás čas ani prostor nejsou omezujícími parametry a v minutě se můžete přenést k moři nebo do historických a kulturních center.

Už se nemusíte rozhodovat v zimě, kam pojedete na léto. Neckermann CK vám se zájezdy Last minute umožní přenést se během minuty časem i prostorem.

Zájezdy Last minute – v Řecku, Turecku nebo Egyptě za pár chvil

Zájezdy Last minute Řecko a jeho výjimečnou atmosféru tradičních taveren i původních vesniček otevírají každému, kdo chce víc než jen všední zážitky. Budete mít jako na dlani nejen slunné pláže, ale i významné historické památky, aby si každý přišel na své. Neckermann CK vám dá také příležitost poznat se zájezdy Last minute Turecko i s jeho výjimečným orientálním charakterem. Pokud chcete vedle kouzla orientu také proniknout do historie, která se promítá do života lidí dnes, procestujte se zájezdem Last minute Egypt.

Dále přichází Neckermann CK se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě.