LMZ.cz » Novinky » Objevte znovu stověžatou Prahu

Objevte znovu stověžatou PrahuJezdíte do Prahy pouze na nákupy a do centra se dostanete maximálně pak o Vánocích, když procházíte přeplněnými vánočními trhy? Navštivte místa, která denně obdivují tisíce turistů z celého světa. Udělejte si výlet do hlavního města a nudit se zde rozhodně nebudete!

Kromě klasických, všem dobře známých památek, toho v letní Praze můžete navštívit daleko víc. Ale ruku na srdce, kdy jste naposledy viděli odbíjet orloj, prohlédli si stověžaté hlavní město z Pražského hradu nebo se prošli po Karlově mostu? Během dne svým dětem můžete udělat radost prohlídkou pražské ZOO, jejíž obliba neustále roste a večer si můžete zpříjemnit shlédnutím některého z představení Williama Shakespeara v rámci, již tradičních, Letních shakespearovských slavností, a to přímo na Pražském hradě. Lístky na tento nezapomenutelný kulturní zážitek zakoupíte již od 250 Kč. Nechoďte na představení na poslední chvíli. Přijďte dřív a užijte si procházku celým hradním komplexem.

Není na co čekat!

První představení na Pražském hradě můžete shlédnout již v pátek 28. června 2013. Poslední potom 7. září 2013. S koupí lístků nečekejte, předprodej byl zahájen již 22. dubna 2013. Lístky můžete zakoupit přes internet v síti Ticketportál a vyzvednout si je osobně v některé z poboček ve vašem městě. Prodejní místo nejblíže vašemu bydlišti naleznete rovněž na oficiálních stránkách Ticketportál.

Atmosféru nasávejte plnými doušky

Naše hlavní město toho nabízí skutečně mnoho. Nespěchejte tedy a nasávejte atmosféru léta právě zde. Není však kouzelnější doba pro procházku Prahou než po setmění. Prožijte ve městě celý víkend. S ubytováním si hlavu dělat nemusíte a to ani v tom případě, že s sebou máte malé děti. Pronájem některého z moderních apartmánů přímo v centru města je cenově srovnatelný i s hostely. Navíc budete mít s vašimi dětmi pohodlí jako doma. Navíc budete mít s vašimi dětmi pohodlí jako doma. Prohlídnout si možnosti ubytování a online rezervovat můžete na your-apartments.cz.