LMZ.cz » Novinky » Last minute Turecko: Exotická dovolená za přívětivou cenu

Last minute Turecko: Exotická dovolená za přívětivou cenuCestujete rádi do vzdálených destinací? V nich si užijete exotiku a poznáte jinou krajinu i kulturu. Většinou však tyto dovolené stojí více peněz. Jak za ně ušetřit? Vydejte se na last minute. Oblíbenou destinací last minute zájezdů je Turecko.

Last minute zájezdy

Nejen v České republice se rozšířila obliba zájezdů last minute („na poslední chvíli“). Jde o označení zájezdů, které začínají krátkou dobu poté, co si je koupíte. Většinou začíná už za několik dní. Můžete se setkat i s pojmem super last minut. Tyto zájezdy se kupují několik hodin před zahájením dovolené. Často se prodávají přímo na letišti.

Hlavní výhodou last minute zájezdů je jejich nízká cena. Zpravidla platí, že čím více se blíží doba zájezdu, tím cena klesá. Dříve byla nabídka těchto zájezdů omezená, ale dnes díky internetu snadno najdete last minut do destinace, která se vám nejvíce zamlouvá. Tento typ dovolené vyžaduje časovou flexibilitu.

Last minute Turecko

Jednou z možností last minute zájezdu je i last minute Turecko. Proč volit dovolenou v této destinaci? Nejenže potěší všechny milovníky pěkných pláží a čistého moře, ale užijete si tu i exotiku. Půvab letovisek dokreslují mešity, minarety a zajímavé jsou zdejší tržiště, ve kterých seženete téměř všechno.

V případě, že rádi poznáváte památky, budete se tu moci svému koníčku věnovat naplno. Dáte přednost kulturním či přírodním památkám? Na ochutnávku si z památek jmenujme Efes, Pamukkale, Národní park Olimpos, Asspendos, Perge, Národní par Termessos, Side atd.

A do jaké destinace se vypravit? Mezi nejnavštěvovanější místa patří Alanya, Antalya, Belek, Bodrum, Kemer, Izmir atd. Dovolenou v Turecku si užijete naplno.

Nejen Turecko vám nabízí zájezdy last minute. Podívejte se na nabídku last minute Kréta, last minute Bulharsko a na spoustu dalších možností. Na poslední chvíli a za nižší cenu se dá vycestovat kamkoliv.